index-ua

 

Зробити запит

 

Сімейне право

Сфера сімейного права є дуже делікатною та потребує індивідуального підходу до кожної ситуації. Наші спеціалісти оперують не тільки законами та правом, а також психологічними підходами, тому для Вас звернення до нас буде максимально комфортним.
 

Господарське право

Наші фахівці готові надавати консультації щодо фінансового та податкового планування діяльності Вашого підприємства, юридичні консультації з господарського та цивільного права.
 

Юридичний супровід бізнесу та економічної діяльності

Написання зовнішньоекономічних контрактів. Прогнозування ризиків, пов’язаних з веденням підприємницької та зовнішньо-економічної діяльності.
 

Кримінальне право

Фахівці нашої компанії готові надати комплекс послуг в галузі кримінального права, метою яких є захист кожного клієнта в органах прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та Податкових органах та інших.
 

Адміністративне право

Не завжди органи державної влади вчиняють справедливо по відношенню фізичних та юридичних осіб. Наші фахівці знають як відновити Ваші права та оскаржити рішення тих чи інших органів влади.
 

Трудове право

Не кожен працівник або робітник знає, як захистити свої права. Наша компанія допоможе вам у боротьбі з недобросовісними роботодавцями
 

Консультування інвестиційної діяльності

Якщо Ви інвестор - ми допоможемо Вам у створенні бізнесу, надаючи консультації та юридичний супровід, щоб мінімізувати потенційні ризики.
 

Юридична консультація та допомога в отриманні (продовження) дозволу на зброю.

Консультація, складання необхідних заяв, подача документів, отримання документів на придбання, подача документів на продовження, отримання документів на зберігання, носіння зброї та інші послуги.
about .jpg');">
Подробиці про нашу компанію

Чому "Ультиматум"

З латинської мови слово «ультиматум» означає останнє попередження та кінцеве формулювання при переговорах про врегулювання спору. Наша компанія завжди докладає максимум зусиль для того, щоб позиція, сформована нами з клієнтом, була останньою при вирішенні спору. Ми відкрито ведемо переговори з клієнтом перед тим, як приймати важливі рішення та, в першу чергу, зважаємо на його побажання, а також застереження від наших фахівців.
 
"Ультиматум"

У нас багато досвіду роботи з такими напрямами

 

Юридичний супровід для бізнесу

 

Сімейне право

 

Адміністративне право

Ультиматум

Наші вдячні клієнти

РОБОЧИЙ ПРОЦЕС

Три етапи

Нашим завданням є не тільки професійне і якісне надання юридичних послуг, а й досягнення конкретного результату для Вас, тому ми індивідуально і сумлінно підходимо до ситуації кожного клієнта.
#01

  Аналіз справи та збір усіх можливих документів

#02

  Вивчення і пошук рішень

#03

  Успішне вирішення справи

1map.com
 
КОНТАКТИ

Ви можете зв'язатися з нами за цими контактами

Тел: +38 073 888 33 88
E-Mail: ultimatinfo@gmail.com

Наша адреса

вул. Нагірна 22, м.Київ